Strašení v domě, bytě, problémy s tím spojené a jejich řešení

Napsal Madooc Wayfaarer (») 3. 4. 2014 v kategorii * Spiritismus, duchové, média, atd..., přečteno: 2276×
strasidelny-dum.jpg

Navzdory oficiálnímu názoru, že duchové neexistují se lidé setkávají s případy "strašení". Projevy duchů v bytech, domech, i jinde. Často se o tom bojí mluvit, ale přesto potřebují tuto situaci nějak řešit. Dnes si zkusíme přiblížit co se s tím dá dělat.

Nemá cenu zde spekulovat, zda je to možné, aby někde "strašilo". Je to možné a stává se to, vím to i z osobní zkušenosti. Tohle "strašení" může být i pozitivní povahy ale převážně to spíše dělá potíže.

Můžete se podívat i na tohle video:

Někdo si pronajme či koupí byt nebo dům či jiné prostory. Často jde o starší prostory, které byly již v minulosti používány. Všechno jde normálně, ten člověk tam začne bydlet, nebo pracovat a ve večerních, nočních, ale někdy i denních hodinách se začnou dít různé projevy.

Většinou jde o pocit, že vás někdo sleduje, chlad v místnosti, pohyb předmětů v místnosti, klepání v nábytku, můžete cítit doteky, někdy i slyšet hlasy, kroky, klapot bot. To jsou takové nejběžnější projevy "stašení".

Příčinou bývá duch nebo duchové zemřelých osob, nebo zvířat, které jsou s tím místem nějak spjaty.

Tito duchové, často ani nechápu, že jsou po smrti, protože za života o posmrtném životě neslyšeli, nebo v něj prostě nevěřili. Vidí ovšem nové majitele, kteří, ale velice často nevidí je a nevšímají si jich.

Tito duchové se snaží těmi projevy strašení na sebe upozornit. Někdy jde o to, že se v tom domě stala nějaká vražda a duch chce upozornit na nějaká fakta a nebo případně duchové zemřelých osob chápou nové majitele jako vetřelce a snaží se je z prostor vypudit.

Někdy se stane, že to může být duch, který působí kladně a snaží se pomáhat novým majitelům, ale takový duch většinou nestraší a žije v tichosti a v poklidu.

Každopádně ať už jde o negativní či pozitivní formu strašení, je nutné zůstat v klidu a nebát se.

Strachem by docházelo jen k posílení těchto projevů. Duchové z toho čerpají sílu.

Jsou to vlastně lidé nebo zvířata akorát v jemněhmotné formě. Tedy takoví jaké potkáváme normálně akorát že mají těla. Je tedy důležité s nimi v případě projevů komunikovat a zjistit co chtějí a situaci v pohodě a v klidu vyřešit.

Komunikovat s duchy můžeme:

Pomocí myšlenky - jako by jste si mluvili v hlavě sami pro sebe, tak promluvte k duchu normálně a v klidu. Ptejte se kdo je a co si přeje. Můžete mluvit i nahlas pokud to situace umožnuje.

Komunikace pomocí spiritistické desky nebo psacího stolečku -  pomocí tohoto nám může duch psanou nebo ukazovanou formou sdělit co ho trápí a my můžeme na jeho problémy reagovat. Vytvoříme si trojnožku - viz obrázek přičemž třetí nožka je tvořená tužkou a položíme ji na papír a svojí ruku dáme volně na trojnožku. Uvolníme ruku, ale nehýbáme s ní. Duch si ruku rozhýbe sám a napíše nám zprávu. Můžeme ho k tomu slovně či myšlenkou vyzvat.

Případně si na papír napíšeme abecedu a číslice, také ano a ne a jiná slova a tužku otočíme, aby nepsala a trojnožka jezdí a ukazuje postupně na písmena, a sledujeme co nám chce duch sdělit. Někdy je to dost rychlé a tak je lepší když to sleduje někdo jiný a zapisuje zprávu. Pokládáme otázky, případně reagujeme na sdělení. Někdy se duchové projevují klepáním (akusticky), pak se s nimi domluvíme které klepnutí co znamená. Jedno klepnutí ano, dvě klepnutí ne atd.

Psaci-stolecek Tímto způsobem zjistíme o co duchům jde a případně jim vysvětlíme jejich situaci a požádáme je aby odešli, nebo žili v poklidu. Vše musí probíhat v klidu a s láskou. Kdo má již schopnost psychicky pracovat může v místnosti svojí myšlenkou (představou) vytvořit například dveře s tím, že zavedou ducha(y) tak kam náleží (to je u každého různé). Někdy i po úspěšném odvedení můžeme pozorovat ještě dozvuky projevů 1-2 dny.
 Pak už je věšinou vše v normálu. Pokud se to nedaří, můžeme požádat někoho, kdo s tím má zkušenosti.

Někdy se ovšem stává, že tito duchové zkrátka nevěří, že jsou po smrti, odmítají se bavit, jsou arogantní a trvají na tom aby současný majitel prostor zkrátka odešel a hotovo.

V takovém případě je potřeba opravdu někoho, kdo to zvládne vyřešit a duchy odvést. Většinou takový člověk svojí myšlenkou vytvoří v místnosti například představu výtahu a motlitbou požádá o pomoc bytosti, které mají tyto problémy na starost. Požádá je aby přijeli tímto výtahem a představuje si jak ducha berou a odvedou do výtahu a odvezou ho tam kam je mu určeno. Pak už je většinou vše v pořádku.

Duchovní svět lze ovlivnit myšlenkou je-li dostatečně pevná a silná. Pokud duch nedá na dobré zacházení je bohužel potřeba povolat někoho (případně sami pokud to zvládnete) kdo použije metodu výše uvedenou.

Když duch vyhazuje nádobí v kuchyni či dělá jinou velkou neplechu, je nutné hlavně zůstat v klidu a přestavit si například lano ve vzduchu, které ho sváže a tím ducha dočasně omezit v pohybu. Ale i tak je nutné aby se použila výše uvedená metoda a duch byl dopraven tam kam je mu určeno.

V každém případě, ale používáme nejprve vlídný, láskyplný a trpělivý přístup!

Mějme na paměti, že zlo páchá opět zlo a tak je důležité to řešit v klidu a rozumně.

Tak snad se mi povedlo aspoň nastínit tuto problematiku a přeji vám ať se vám potíže vyhýbají a případně potkáváte dobré duchy, kteří mohou mnoho naučit a pomoci.

Pokud máte nějaké zkušenosti z této oblasti, nebo cokoli jiného můžete napsat do komentářů nebo na mail: themadooc@seznam.cz Prosím pouze seriózně. Třeba budu schopen přispět s nějakou radou. Madooc Wayfaarer

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvě